نانوسان تکنولوژی گلوبال پریفرم

آیا نانوسان محصول آلمان است؟

مدت زمان مطالعه : 8 دقیقه

در این مقاله پایه های علم نانو بررسی میشود و به این سوال که آیا محصولات نانوسان آلمانی است پرداخته میشود و درباره شرکت تولید کننده به صورت مختصر توضیحاتی داده میشود.

NANOSUN

علم و صنعت نانوسان

شرکت بازرگانی علم و صنعت نانوسان نماینده انحصاری گلوبال پریفر در ایران است، که در دسته ۵ نمایندگی اصلی این کمپانی قرار دارد . محصولات آن در راستای ارتقای سطح بهداشت عمومی نقش مهمی دارد . قابل توجه است که ، انحصار فروش مجموعه محصولات نانوسان در ایران در اختیار شرکت بیز قرار دارد .

این روزها خودروها نیز به یکی از مهمترین اعضای هر خانواده تبدیل شده اند .  به همین دلیل رسیدگی به پاکیزگی و سالم بودن آن نیز شامل هزینه‌های در طول ماه می‌شود . از جمله این هزینه‌ها می‌تواند مخارج مربوط به شستشو ، عفونی کردن و براق کردن خودرو  اشاره کرد.

GLOBAL PREFER

گلوبال پریفرم

کمپانی گلوبال پریفر آلمان در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد .

از سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را در زمینه تأمین فروش محصولات نانو تکنولوژی درجه یک مثل :

تمیز کننده ها ، نگهدارنده ها و پالایش کننده ها آغاز نمود .

این کمپانی  در سال ۲۰۰۷

خط تولید نانو فناوری خود را توسعه بخشید

و در حال حاضر به طور اختصاصی مناسب ترین محصولات نانو تکنولوژی در حوزه پاک کننده ها را به خود اختصاص داده است.

NANOSUN

نانوسان تکنولوژی علم نو ظهور

پروژه نانو تکنولوژی نوظهور،  تا به حال بیش از هزاران محصول شناسایی کرده است  . که توسط سازندگان آن در بازار مصرف عمومی قرار گرفته ، و تقریباً چندین محصول جدید هر هفته یا حتی در طول روز در حال ظهور و پیدایش است .

نانو در انواع صنعت کاربرد دارد اما بیشترین کاربرد آن که به مصرف عموم می رسد و در دسترس همگان قرار می گیرد ، نانو مواد منفعل نسل اول است ، که بیشتر در محصولات آرایشی بهداشتی مثل : ضد آفتاب ، بسته بندی مواد غذایی ، تهیه و تولید البسه بادوام ، مواد ضدعفونی کننده ، انواع تمیز کننده ها و کاربردهای خانگی استفاده می‌شود .

NANO TECHNOLOGY

قدرت نانو تکنولوژی

این فناوری توانایی ساخت و کنترل استفاده از ماده در ابعاد نانومتری را دارد .

اندازه ذرات نانو در فناوری بسیار مهم است .

که مقاس نانو در ابعاد ماده بر خصوصیات آن بسیار تاثیرمی گذارد. و خواص فیزیکی ،  شیمیایی و بیولوژیک تک تک اتم ها و مولکول ها با خواص توده ماده متفاوت است  .

این اندازه در مواد مختلف متفاوت است

اما به طور معمول مواد نانو

به موادی که حداقل یکی از ابعاد آن کوچکتر از ۱۰۰ نانومتر باشد گفته می شود  .

ما در این بخش محصول را به شما معرفی خواهیم کرد،  که با استفاده از تکنولوژی نانو تولید شده  و محصولی از شرکت نانوسان آلمان است  ، که با استفاده از این تکنولوژی بهداشتی  می توانید تمامی مشکلات مربوط  به آلودگی و کثیف شدن خودروی خود را حل نموده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید .